Вівторок, 28 липня 2020 07:39

Цікаве дозвілля під час канікул

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Пропонуємо до Вашої уваги добірку цікавих та інформативних віртуальних екскурсій світовими музеями

1. Версальський палац (Франція)

Версальський палац – є пам’яткою історії та культури світового рівня, яка посідає 83 місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 Chateau de versailles cour
 
 

2. Галерея Уффіці (Італія)

Галерея в італійському місті Флоренція – це один із найдавніших музеїв Європи. Її експозиція містить роботи митців, які творили у XIII – XVIII століттях.  Це  шедеври Мікеланджело, Рафаеля, Леонардо да Вінчі та багатьох інших геніїв світового мистецтва.
Galeri
 

3. Національний музей Кореї

Це – найбільший у республіці художній та історичний музей, який входить до десятки світових лідерів за показниками відвідуваності.

National Museum of Korea

 

4. Національний музей антропології (Мехіко)

 

Національний музей антропології у Мексиці має унікальну колекцію антропологічних та археологічних експонатів, які доведуть, що історія – цікава та жива, а мистецтво – вічне. 

Musee National Anthropologie Entree

 

5. Музей музичних інструментів у Хамамацу (Японія)

Відвідайте державний музей музичних інструментів у Японії, де ви зможете побачити понад 1300 надзвичайних експонатів зі всього світу. Виставка вражає насиченістю та розмаїттям експонатів.
 
132 1 xmx
 

6. Музей відкриттів у Ньюкасл-апон-Тайні (Велика Британія)

 

Здійсніть віртуальну мандрівку до британського міста Ньюкасл та ознайомтеся із захопливими досягненнями науки й техніки. Екскурсія допоможе дітям зрозуміти, що теорія з уроків фізики уже була кимось застосована, а технічних прогрес не стоїть на місці.

Discovery Museum

 

7. Національний музей Військово-повітряних сил США

Виставковий комплекс є одним із найстаріших та найбільших авіакосмічних музеїв світу. Його колекція налічує понад 400 літальних апаратів. Висока якість зображень та вичерпні анотації до експонатів (англійською мовою) обов’язково зацікавлять  наукою та технікою.
muz vvs sha
 

8. Українські музеї онлайн

Україна має багатий історичний спадок, а отже – безмежний простір для розвитку музейної справи. Це також стосується і віртуальних музеїв, бо новітні технології досить успішно втілюються й у нашій державі.
21 big
Прочитано 1192 разів