Місце шани та вдячності

Понеділок, 05 грудня 2022 19:22

Наші випускники

Презентация Microsoft PowerPoint 2

Понеділок, 05 вересня 2022 06:28

Загальнонаціональна хвилина мовчання

   16 березня Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ Указом №143/2022 започаткував проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

   Хвилина мовчання має на меті вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Без названия 2

Середа, 24 серпня 2022 10:21

Хід російсько-української війни

   Російсько-українська війна — пряме й опосередковане застосування збройної сили Російською Федерацією проти суверенітету і територіальної цілісності України. Відкритими складовими російської збройної агресії проти України, що розпочалася 2014 року, є:

-        Російське збройне вторгнення в Крим у лютому-березні 2014 року (з подальшим початком тимчасової окупації півострова Росією 20 лютого 2014р.

-        Війна на сході України (на Донбасі) з квітня 2014 року, яка розпочалася зі створення під прикриттям «народних» виступів спецслужбами РФ терористичних так званих Донецької та Луганської «народних республік».

-        Широкомасштабне вторгнення Росії в Україну з 24 лютого 2022 року, яке розпочалося після тривалого військового нарощування та визнання Росією своїх маріонеткових утворень ДНР та ЛНР як незалежних держав.

Від так, розпочався новий етап російсько-української війни. Це – народна війна за незалежність і суверенітет України, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації.

Середа, 24 серпня 2022 10:17

Місце шани та вдячності

   З перших днів російсько-української війни українці гідно протистоять агресії. Українська армія захищає суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України!

   Ми щиро вдячні нашими випускникам, які ризикують власним життям заради рідної країни!

   Від початку бойових дій колишні ліцеїсти проходять бойову службу у лавах Збройних сил і зараз вони воїни-захисники - мужньо стоять на бойових рубежах, захищаючи нашу землю, наш спокій, наше мирне небо.

    Щира подяка всім, хто боронить нашу землю, всім, хто носить почесне звання - ЗАХИСНИК УКРАЇНИ!

    Вклоняємося пам'яті героїв, які віддали своє життя за нашу свободу і незалежність…Низько схиляємо голови перед матерями, вдовами, дітьми, які залишилися без своїх захисників…

ДЯКУЄМО ЗА ЗАХИСТ!

0019fc00f985e7067ddd5fda610163da wide big