МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Понеділок, 23 листопада 2020 07:52

Публікації

Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.
В Родинському професійному ліцеї традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень правових знань ". Для учнів групи 1 – 19 пройшов правознавчий захід - диспут на тему "Підліток і закон". Учні вдало коментували вислови відомих філософів про права людини і прийшли до висновку, що свобода – не є вседозволеністю, що вона дає право робити все, що не шкодить іншим.
Учні групи 1-18 під час тренінгу "Правова абетка"не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені питання щодо відносин з правоохоронними органами, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував життєві ситуації.
Такі заходи допоможуть молоді у майбутньому, адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищенним та надає упевненості в собі.

  101220191 101220192

Предметні тижні надають можливість вийти за межі стандартного уроку. Протягом кількох днів ліцеїсти мають змогу поглибити свої знання, розвинути навички спілкування, активізувати творчий потенціал.
Викладач хімії Федорова М.В. в рамках тижня провела такі заходи:
- Випуск тематичної стіннівки «Нітроген»,
- Практична робота на тему «Аналіз прохолоджувальних напоїв. Дослід напою «Кока-кола»,
- Інтерактивна гра « Хімія +…»,
- Виставка рефератів.
Учні навчальних груп із інтересом брали участь у заходах, виявили практично приховану небезпеку прохолоджувальних напоїв. Інтерактивна гра пройшла у доброзичливій та дружній атмосфері змагання, надала можливість набуття нових знань та допомогла формуванню інтересу до предмету.

  281120191 281120192 281120193

Середа, 20 листопада 2019 11:11

Відкритий урок в РПЛ

Відкритий урок з предмету «Технологія збагачення та брикетування вугілля» в групі 2-17 за професією
«Апаратник вуглезбагачення. Машиніст установок збагачення та брикетування» провела напередодні викладач
Федорова М.В.
Урок на тему «Технологія брикетування із зв’язуючим та без нього. Валковий брикетний прес» пройшов у дружній атмосфері. Учні переглянули відеоролик «Брикетування на валковому пресі», склали план до нього, працювали в малих групах над завданнями, брали участь у навчальній грі «Дуель», проводили взаємоперевірку виконаних завдань, працювали із схемою-кресленням.
Ліцеїсти виявили гарні знання з попередньої теми, показали свої комунікативні здібності, розвинули здатність до аналізу та узагальнення набутих знань.

  191120193191120194 191120195