П'ятниця, 07 червня 2019 06:33

Виробнича практика учнів Родинського професійного ліцею

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

       Виробнича практика учнів нашого ліцею проводиться безпосередньо на робочих місцях на підприємстві.

    Мета виробничої практики полягає в удосконаленні здобутих знань, умінь і практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановленого державними стандартами. Крім того, з метою психологічної та соціальної адаптації в трудових колективах.

    Основним завданням виробничої практики є вдосконалення професійних знань, умінь та навичок відповідного атестації кваліфікаційного рівня, накопичення досвіду самостійної роботи, опанування прийомів роботи на сучасному обладнанні, освоєння виробничих технологій, виконання виробничих норм.

    Виробнича практика сприяє вихованню поваги до традицій трудового колективу підприємства, розвитку свідомого ставлення до трудової дисципліни, формуванню почуття колективізму, взаємопідтримки та взаємодопомоги, прагнення росту свого професіоналізму.

     Виробнича практика здійснюється на підставі детальних програм з кожної професії, що розробляються навчальним закладом на основі державного стандарту з професії.

     Під час проходження виробничої практики учні ведуть Щоденник виробничої практики, який дозволяє зробити керівнику практики загальний висновок про результати практики ліцеїста.

Прочитано 692 разів