НОВИНИ

Понеділок, 19 жовтня 2020 11:06

Карантин з 15.10.2020 по 15.11.2020

До уваги учнів та викладачів!

З 15 жовтня 2020 року по 15 листопада 2020 року ліцей переходить на дистанційне навчання у зв’язку із загостренням епідемічної обстановки.

Завдання під час карантину учні можуть знайти у розділі УЧНЯМ→ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ІЗ ВИКОРИСТАННЯИ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ→НАВЧАННЯ.

П'ятниця, 02 жовтня 2020 06:39

Привітання

Презентация1

У сучасному, неспокійному часі, дуже загостреною становиться проблема насильства серед молоді. Проблему не можна замовчувати, а необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед молоді та їх батьків.
В Родинському професійному ліцеї пройшла правопросвітницька година спілкування «Булінг. Як його розпізнати» серед учнів першого курсу навчання за професією «Обліковець бухгалтерських даних. Агент з постачання».
Метою заходу було ознайомити учнів з поняттям та формами булінгу, нормативними документами, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, виховувати гарне ставлення до інших та прийти на допомогу тим, хто її потребує. Ліцеїсти взяли участь у інтерактивних вправах «Міф чи реальність», «Долоня допомоги» які доводять як можна протистояти та впоратися з проблемою самостійно.
Під час заходу з’ясувалося, що явище знайоме багатьом. Тому надана інформація стане дуже корисною у подальшому житті учнів.
23092020
У вересні ми вшановуємо пам'ять загиблих які визволяли наш рідний Донбас. Кожен рік, що минає, віддаляє нас від великої кровопролитної світової війни. Живою та невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.
Здобувачі освіти нашого ліцею доторкнулися до тих історичних подій – переглянули тематичну презентацію. Згадали про тих, хто боровся з ворогом на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу. Після уроку представники учнівського самоврядування поклали квіти до братської могили загиблих воїнів у селі Лиман Покровського району.
Юнаки ліцею, під керівництвом викладача фізичної культури, взяли участь у змаганнях з гімнастики, присвячених Дню звільнення Донбасу від нацистів.
Перше місце виборов учень групи 1-19 професії «Електрослюсар підземний. МПУ» Мічак Артур, друге місце посів учень групи 1-19 професії «Електрослюсар підземний. МПУ» Кулаченко Константин, третє місце зайняв учень групи 1-18 професії «Електрослюсар підземний. МПУ» Кашников Данил. Вітаємо юнаків!!!
Вічна пам'ять героям!
8092020 80920201
Вівторок, 08 вересня 2020 08:24

Міжнародний день грамотності

      Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності — однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

       З цієї нагоди учні І курсу переглянули презентацію з теми та написали тематичний диктант.

     Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті. За даними ЮНЕСКО щонайменше 750 млн молодих людей і дорослих все ще не вміють читати і писати, а 250 млн дітей не мають можливості отримати базові навички читання і письма. Ситуацію значно погіршила криза COVID-19. Дитячий фонд ООН UNICEF оприлюднив звіт згідно з яким, під час пандемії третина дітей у всьому світі, а це 463 мільйони дітей, не отримали доступ до дистанційного навчання після закриття шкіл через пандемію коронавірусу. Наслідки цієї глобальної освітньої кризи будуть відчуватися ще не одне десятиріччя. Загалом же закриття шкіл в період пандемії торкнулося 1,5 мрд школярів.

      Міжнародний день грамотності (ILD) 2020 присвячено «Навчанню грамотності та подоланню неграмотності в умовах кризи COVID-19 поза її межами», а також ролі викладачів та змінам в педагогіці. Тему буде висвітлено через стратегію навчання протягом всього життя, тому в фокусі буде молодь і дорослі. Криза Covid-19 стала яскравим нагадуванням про існуючий розрив між політичним дискурсом та реальністю, який існував ще в епоху до Covid-19 і негативно впливав на навчання молоді та дорослих з низьким рівнем грамотності. Під час розгортання кризи Covid-19 у багатьох країнах програми подолання неграмотності дорослих були або взагалі відсутні, або призупинилися, або обмежилися ліченими курсами по ТБ чи просто неба.

IMG 20200908 105508 304 IMG 20200908 105553 231IMG 20200908 105559 366

на базі базової загальної середньої освіти (9кл.)

- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; агент з постачання (навчання 3 роки; юнаки та дівчата)

- електрослюсар підземний; машиніст підземних установок  (навчання 3,5 роки; юнаки)

- апаратник вуглезбагачення; машиніст установок збагачення та брикетування (навчання 3 роки; юнаки та дівчата)

на базі загальної середньої освіти (11 кл.)

 машиніст установок збагачення та брикетування (навчання 6 місяців; юнаки та дівчата)

  • учні забезпечуються стипендією в залежності від успішності у розмірі 490 – 713 грн.;
  • підприємство-замовник кваліфікованих робочих кадрів Державне підприємство «Вугільна компанія «Краснолиманська»;
  • особи, які отримали освітньо-кваліфікаційний рівень – кваліфікований робітник за професією:

-      "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; агент з постачання" мають змогу продовжити навчання  та вступити на заочну або денну форму навчання зі скороченим терміном навчання (бюджет) до Краматорського машинобудівного коледжу донбаської Державної машинобудівної академії.

-     "Апаратник вуглезбагачення, машиніст установок збагачення та брикетування" мають змогу продовжити навчання  та вступити на заочну або денну форму навчання зі скороченим терміном навчання (бюджет) до Індустріального коледжу Криворізького національного університету. 

-       "Електрослюсар підземний, машиніст підземних установок" мають змогу продовжити навчання  та вступити на заочну або денну форму навчання зі скороченим терміном навчання (бюджет) до Краматорського машинобудівного коледжу донбаської Державної машинобудівної академії.

Приймальна комісія працює:

Понеділок - П’ятниця з 8.00 до 16.00

за адресою: м. Родинське, вул. Маяковського, 29.

Телефони для довідок: (06239)4-00-22;  099-760-66-03

В Родинському професійному ліцеї відбулося засідання Державної кваліфікаційної атестації на чолі з представником Державного підприємства «ВК«Краснолиманська» Оленюк Т.І. для групи 2-17 за професією «Апаратник вуглезбагачення, машиніст установок збагачення та брикетування», майстер виробничого навчання Пономарьова О.С.
Здобувачі освіти підготували змістовні дипломні роботи та вдало їх презентували. За підсумками роботи комісії диплом з відзнакою отримали 6 учнів: Аксентьєва Діана, Гашимова Ельміра, Гуріна Ярослава, Гуртова Влада, Закурдаєва Кристина, Кіктєва Євгенія.
Щиро вітаємо ліцеїстів із вдалим фінішем та завершенням навчання!!! Бажаємо успіхів, подальшого працевлаштування за професією та кар’єрного зростання !
дка2 171 дка2 172
 
Сторінка 1 із 2