П'ятниця, 01 лютого 2019 02:46

Корисні поради перед ЗНО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як впоратися із складними, часто заплутаними, завданнями в умовах стресу та обмеженого часу? Це питання, яке сьогодні задає собі більшість випускників. Правило №1 – не панікувати! Також радимо ознайомитись з кількома порадами, які допоможуть впоратися із ЗНО

Стратегія. У кожного учасника ЗНО повинна бути своя стратегія проходження тестів. Але основа у всіх одна – спершу необхідно зрозуміти, чого вимагає поставлене завдання. Якщо запитання тесту зовсім незрозуміле, не варто перечитувати його декілька разів – ризикуєте втратити час, так і не розібравшись, що від вас вимагається. Краще перейдіть до варіантів відповіді – вони мають підказати вам, що потрібно зробити.

zno_2015

В обхід незрозумілого. В тесті обов’язково будуть завдання, на які ви не зможете дати відповідь швидко. Але, замість того, щоб довго роздумувати над однією задачею, краще пропустити її, і за цей час дати відповідь на 3 легші. Головне не забути повернутися до складних запитань потім, якщо залишиться час.

Інтуїція. Часто саме інтуїція допомагає обирати правильний шлях. То чому б не дослухатися до неї на ЗНО? Але такий підхід в жодному разі не варто застосовувати до всього тесту – лише до надскладних завдань, відповідь на які ви не можете знайти іншими способами.

Метод виключення. Це досить вдалий шлях вирішення тестів. Замість того, щоб одразу шукати правильну відповідь, варто спершу виключити неправильні. А коли кількість можливих варіантів звузиться, вам буде легше зробити правильний вибір.

zno_2015

Концентрація на поставленій задачі. Коли ви розпочали роботу над новим питанням, потрібно забути про попереднє. Не дозволяйте собі втратити зосередженість, не думайте, чи правильно ви відповіли на попередні кілька запитань. Ви повинні сконцентрувати всю увагу на поточному завданні.

Дочитуйте запитання до кінця. Обов’язково дочитуйте всі завдання до кінця. Читайте уважно, щоб не наробити безглуздих помилок через поспіх. Пропущена часта або кома може коштувати вам дорогоцінних балів.

Не варто засмучуватися. Пам’ятайте, що впоратися із ЗНО на 100% практично неможливо. В кожному тесті обов’язково будуть запитання, правильну відповідь на які ви дати не зможете. Особливо ця порада стосується учнів з «комплексом відмінника». Навіть якщо після тесту вам здаватиметься, що ви завалили всі завдання, пам’ятайте, що це типова реакція для більшості. Якщо ви приділяли достатньо часу підготовці, сумлінно виконували пробні тести, то ваші бали не можуть бути поганими, ви отримаєте пристойну оцінку своїх знань.

Успіху тобі та віри у власні сили!

     

Прочитано 52 разів