П'ятниця, 21 лютого 2020 08:50

День рідної мови у РПЛ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Яке прекрасне рідне слово!
Воно – не світ, а всі світи…
Володимир Сосюра

21 лютого весь світ відзначає День рідної мови. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Це унікальне свято, воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об’єднала спільна історична доля.
З метою виховання любові до рідної землі, до її носія – українського народу, до держави України, до народних традицій, формування переконаності у нетлінності духовних скарбів народу, формування розуміння того, що мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава, для учнів РПЛ було проведено низку заходів:
- викладач української мови та літератури для учнів усіх груп провела позакласний захід «Краща мова єднання – це українська» також було проведено виховний захід, який мав надихнути учнів на участь у Всеукраїнському конкурсі ім.Олени Теліги та Олега Ольжича;
- бібліотекарем ліцею Подолець Г.О. була проведена бібліотечна година «День рідної  мови» для учнів І курсу і мовний конкурс «Краща мова калинова» для учнів ІІ курсу.

 В результаті проведених заходів учні поглибили знання про значеннямови в розвитку загальної культури людини, розвивали пізнавальні інтереси, тренували пам’ять, логічне мислення, виховували в собі позитивне ставлення до рідної мови.

 24022020 240220201

 
Прочитано 70 разів