Вівторок, 10 грудня 2019 07:12

Тиждень права у Родинському професійному ліцеї

Оцініть матеріал!
(1 голос)

Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.
В Родинському професійному ліцеї традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень правових знань ". Для учнів групи 1 – 19 пройшов правознавчий захід - диспут на тему "Підліток і закон". Учні вдало коментували вислови відомих філософів про права людини і прийшли до висновку, що свобода – не є вседозволеністю, що вона дає право робити все, що не шкодить іншим.
Учні групи 1-18 під час тренінгу "Правова абетка"не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені питання щодо відносин з правоохоронними органами, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував життєві ситуації.
Такі заходи допоможуть молоді у майбутньому, адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищенним та надає упевненості в собі.

  101220191 101220192

Прочитано 1074 разів