Понеділок, 19 жовтня 2020 10:46

Семінар педагогічних працівників гірничого профілю

Оцініть матеріал!
(1 голос)

2.10.2020 року викладачі та майстри виробничого навчання Родинського професійного ліцею взяли участь в обласному онлайн-семінарі «Особливості організації професійної підготовки гірників в умовах змішаного та дистанційного навчання» для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області гірничого профілю, який провела Солодун Тетяна Станіславівна –  керівник методичної секції, методист кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО в Донецькій області, спеціаліст І категорії.

        Родинський професійний ліцей представили – Пошкіс Йонас Броніслово - майстер виробничого навчання та викладач спецдисциплін Глєбський Константин Миколайович.

Протягом семінару, було обговорено актуальні питання методики та організації освітнього процесу при підготовці кваліфікованих робітників гірничих професій, відбувся обмін досвідом педагогів. Виступали і майстри виробничого навчання, і викладачі, і керівники навчальних закладів.

      Тетяна Станіславівна наприкінці семінару виступила з ініціативою створення методичної бази для спеціалістів гірничого профілю,запросила педагогів-гірників узяти участь в наповненні методичного порталу професійно-технічної освіти.

 

02102020семінар гірничого циклу

 

 

Прочитано 75 разів