Понеділок, 01 лютого 2021 07:46

Цикл онлайн-тренінгів "Ефективні цифрові технології під час проведення уроків"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

       6 квітня 2021 р. відбувся четвертий онлайн тренінг "Створення вебчеленджу за технологією вебквесту на платформі Genial", який провела викладач економічних дисциплін Слов'янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса Павенко Наталія Вікторівна. Під час  заходу учасники тренінгу ознайомилися з технологією вебквесту, її перевагами та можливостями, а також попрактикувалися у створенні інтерактивного контенту.

Родинський професійний ліцей представили викладач української мови та літератури Подолець Катерина Вікторівна та викладач зарубіжної літератури Подолець Ганна Олександрівна.

1 4 1

 

 

 

12 лютого 2021 р.  відбувся   Другий   онлайн тренінг щодо впровадження ефективних цифрових технологій під час проведення уроків.

Спікером тренінгу «Віртуальна інтерактивна дошка Padlet» виступила викладач суспільних дисциплін Торецького професійного ліцею Ганна Дмитрова. Під час онлайн заходу учасники тренінгу ознайомилися із структурою,  змістом, інтерфейсом та інструментарієм віртуальної дошки, принципами та прийомами роботи мультимедійного ресурсу Padlet, попрактикувалися у створенні власного продукту.

           Родинський професійний ліцей представили викладач української мови та літератури Подолець Катерина Вікторівна та викладач фізики і математики Брускова Ірина Євгенівна.

Для педагогічних працівників, які не змогли взяти участь в тренінгу або не все зрозуміли, чи не встигли закінчити роботу, тренерка підготувала відеоінструкцію: 

https://www.youtube.com/watch?v=5ukk7GGWg5Q&feature=emb_title

005040 005041

 

 

 

29 січня 2021 року НМЦ ПТО в Донецькій області розпочато серію щомісячних онлайн-тренінгів «Ефективні цифрові технології під час проведення уроків» для викладачів загальноосвітньої підготовки ЗП(ПТ)О. Перший тренінг "П'ять кроків до успіху" провели методист Покровського професійного ліцею, викладач фізики та астрономії Циганок Олександр Олександрович, і викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, старший викладач Циганок Олена Миколаївна. 

Відкрила захід із вітальним словом профільний  методист   кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Донецькій області, спеціаліст І категорії Ольга Володимирівна Пустовгарова. 

Родинський професійний ліцей представили викладач української мови та літератури Подолець Катерина Вікторівна та викладач зарубіжної літератури Подолець Ганна Олександрівна.  Під час онлайн заходу учасники створили інтерактивну вправу "Перший мільйон"  в програмі learningapps.

Screenshot 1Screenshot 21 Screenshot 22

Прочитано 44 разів