Понеділок, 27 травня 2019 07:50

Державне підприємство "Вугільна компанія "Краснолиманська".

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     Вимоги виробництва до якості професійної підготовки робітничих кадрів зумовлюють максимальну орієнтацію системи професійно-технічної освіти на попит сучасного ринку праці та на потреби підприємств. Відповідно, поширюється усвідолення необхідності принципового перегляду існуючої системи соціального партнерства з метою її удосконалення, розвитку та модернізації.

     Нині роботодавці більшою мірою бачать у системі професійної освіти джерело нового робітничого потенціалу держави. Вони все частіше беруть на озброєння сучасну філософію бізнесу, з відповідним урахуванням гуманітарної складової у формуванні професійної майстерності кваліфікованих робітників, складової у формуванні професійної майстерності кваліфіковаих робітників, яка передбачає добросовісне сталення до роботи, творчий підхід до дорученої справи, уміння спілкуватися з людьми, приймати та організувати їх виконання.

     Основним соціальним партнером Родинського професійного ліцею є Державне підприємство "Вугільна компанія "Краснолиманська". Навчальний заклад і базове підприємство приділяють велику увагу розвитку взаємної, продуктивної співпраці. Підписано довгостроковий договір про співпрацю до 2020 року, зважаючи на основні потреби підприємства у підготовці кваліфікованих робітників на базі ліцею за професіями електрослюсарів підземних, машиністів підземних установок, апаратників вуглезбагачення, машиністів установок збагачення та брикетування.

     Під час виробничої практики підприємство всіх учнів забеспечує оплачувальними робочими місцями; у кожного учня на виробництві є свій наставник. Випускник у повному обсязі оволодіває всіма професіями за якими отримує диплом. У процесі навчання під час виробничої практики учень обслуговує сучасне обладнання й здійснює пілготовку вже в рамках професії, яка потребує високої кваліфікації.

      Всім випускникам, які набули професію, гарантовано надається перше робоче місце та заробітна плата відповідного тарифного розряду.

DSC 0844.2 IMG 3353 IMG 0069

      

Прочитано 641 разів